Baltic Logistic Solutions

Baltic Logistic Solutions – viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse. Mūsų logistikos centrai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus, įkurti strategiškai patogiausiose regiono vietose, o išvystytas paskirstymo tinklas leidžia įmonėms transportuoti produkciją tiek Baltijos, tiek ir Europos šalyse. Esame viena didžiausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, turinti daugiau kaip 90 000 m² sandėliavimo ploto, o įmonėje dirba daugiau nei 1150 darbuotojų. Nenutrūkstami sandėliavimo procesai 24 valandas per parą ir 100% prisitaikymas prie kliento poreikių. Patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus. Žengdami koja kojon su kasdien augančiais klientų poreikiais, pritaikome modernią procesų valdymo technologiją, sandėlių techniką bei naują automobilių parką. Efektyvindami procesus, taupome ir savo pačių, ir klientų lėšas. Kokybė Diegiame tarptautinius kokybės vadybos (ISO 9001:2008), aplinkosaugos (ISO 14001:2004), maisto saugos standartus bei vienas pažangiausių sandėlio valdymo sistemų 3PL logistikos procesuose. Turime profesionalius ir kvalifikuotus darbuotojus bei aukščiausius reikalavimus atitinkančias transporto priemones. Tokiu būdu užtikriname, kad mūsų įmonės klientai gaus aukščiausios kokybės 3PL logistikos paslaugas.

Nenutrūkstamas transportavimo kelias jungiantis visą Europą

Pervežame Jūsų krovinius, atsižvelgę į reikiamos produkto temperatūros palaikymą, o mūsų išvystytas paskirstymo tinklas leidžia įmonėms vykdyti neribotą veiklos plėtrą ar vienkartinius pervežimus tiek Baltijos, tiek ir Europos šalyse.

700 perveržimų Baltijos šalyse per savaitę

Pristatymas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje per 24 valandas

Temperatūros režimo pasirinkimas nuo -18℃ iki +20℃

Kreipkites į mus – suskaičiuosime ir optimizuosime Jūsų logistikos kaštus, ir pateiksime priimtiniausią variantą. O Jūs ramiai galėsite vykdyti savo pagrindinę veiklą.
Dėl išsamesnės informacijos susisiekite: